My White Secret pudr pro bělení zubů s aktivním uhlím 60 ml

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
399 Kč
My White Secret pudr pro bělení zubů s aktivním uhlím 60 ml
  • PŘÍRODNÍ BĚLENÍ ZUBŮ S RYCHLÝMI VÝSLEDKY – Prémiový veganský pudr pro bělení zubů. Použití je velice snadné, stačí 1x denně aplikovat na vlhký kartáček a vyčistit si zuby. Můžete jej používat jako doplňek k vaší oblíbené zubní pastě, případně jím pastu zcela nahradit.

 

  • 100% PŘÍRODNÍ A VEGANSKÉ SLOŽENÍ – Unikátní kombinace aktivního uhlí a bentonitového jílu je efektivní a bezpečný způsob, jak pečovat o zubní dutinu a odstranit pigmentové skvrny ze zubů.

 

  • VHODNÝ PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ – Na rozdíl od jiných způsobů bělení zubů, které často obsahují peroxid, je tento pudr zcela bezpečný pro každodenní použití. Aktivní uhlí není abrazivní a nepoškozuje zubní sklovinu.

 

  • SVĚŽÍ DECH PO CELÝ DEN – Obsažený bentonitový jíl, aktivní uhlí a peprmint remineralizují zubní sklovinu, uklidňují dásně, bojují proti bakteriím a osvěžují dech.

 

  • VYVINUTO V ANGLII – Značka My White Secret vám přináší přírodní produkty péče o ústní dutinu, které jsou veganské, netestované na zvířatech a vyráběné s maximálním důrazem na ochranu životního prostředí.

Složení: Bentonitový jíl, aktivní uhlí (z kokosových skořápek), mátová příchuť, chloritan sodný, extrakt ze zázvoru.

Panel 3