O značce

BANNER2

 

Značka My White Secret pochází z Velké Británie a zaměřuje se na moderní, efektivní a přitom přírodní a bezpečné produkty pro bělení zubů a péči o ústní dutinu. Veškeré naše produkty jsou vhodné pro vegany a nejsou testovány na zvířatech.

 

BĚLÍCÍ PÁSKY MY WHITE SECRET JSOU JINÉ NEŽ OSTATNÍ PÁSKY NA TRHU.

 

Mnoho bělících pásků na trhu obsahuje peroxid, který může poškozovat zubní sklovinu a nezvratně poškodit tvoje zuby. Zákony EU navíc zakazují prodej pásků a produktů pro bělení zubů s obsahem peroxidu více než 0,1%. Takové produkty mohou používat pouze zubaři. A jak víš, časté návštěvy zubaře se mohou velmi prodražit.

Proto v My White Secret vyvinuli bělící pásky se složením, které je přírodní, bez obsahu škodlivých chemikálií a přitom velmi efektivní. Jejich použití je navíc velmi snadné a nikterak tě neobtěžuje v každodenním životě. Použití je také na rozdíl od některých metod bělení zubů zcela bezbolestné a vhodné i pro ty nejcitlivější zuby.

Jestli tě zajímá více o složení našich produktů, přečti si článek ZDE.

 

POUZE U BĚLÍCÍCH PÁSKŮ ALE NEZŮSTALO

Bělící pásky se hned od svého uvedení na trh těšili mezi zákazníky velké oblibě a proto brzy došlo na rozšiřování portfolia. Naše nabídka se tak rozrostla o bambusový kartáček, dentální nit, bělící pudr na zuby a totální bestseller- denní a noční zubní pastu. Tento koncept je zcela ojedinělý a mezi našimi zákazníky si našel hodně fanoušků.

Posledním přírůstkem do rodiny produktů My White Secret je zubní pasta v tabletách, která reaguje na požadavky zákazníků na produkt nebalený v plastu a vhodný na cestování.

IMG_0010 - Copy IMG_9706 - Copy IMG_0012 [628575] - Copy