O značce

BANNER2

 

Značka My White Secret pochází z Velké Británie a zaměřuje se na moderní, efektivní a přitom přírodní a bezpečné produkty pro bělení zubů a péči o ústní dutinu. Veškeré naše produkty jsou vhodné pro vegany a nejsou testovány na zvířatech.

 

BĚLÍCÍ PÁSKY MY WHITE SECRET JSOU JINÉ NEŽ OSTATNÍ PÁSKY NA TRHU.

 

Mnoho bělících pásků na trhu obsahuje peroxid, který může poškozovat zubní sklovinu a nezvratně poškodit tvoje zuby. Zákony EU navíc zakazují prodej pásků a produktů pro bělení zubů s obsahem peroxidu více než 0,1%. Takové produkty mohou používat pouze zubaři. A jak víš, časté návštěvy zubaře se mohou velmi prodražit.

Proto v My White Secret vyvinuli bělící pásky se složením, které je přírodní, bez obsahu škodlivých chemikálií a přitom velmi efektivní. Jejich použití je navíc velmi snadné a nikterak tě neobtěžuje v každodenním životě. Použití je také na rozdíl od některých metod bělení zubů zcela bezbolestné a vhodné i pro ty nejcitlivější zuby.

Jestli tě zajímá více o složení našich produktů, přečti si článek ZDE.

 

POUZE U BĚLÍCÍCH PÁSKŮ ALE NEZŮSTALO

Bělící pásky se hned od svého uvedení na trh těšili mezi zákazníky velké oblibě a proto brzy došlo na rozšiřování portfolia. Naše nabídka se tak rozrostla o bambusový kartáček, dentální nit, bělící pudr na zuby a totální bestseller- denní a noční zubní pastu. Tento koncept je zcela ojedinělý a mezi našimi zákazníky si našel hodně fanoušků.

Posledním přírůstkem do rodiny produktů My White Secret je zubní pasta v tabletách, která reaguje na požadavky zákazníků na produkt nebalený v plastu a vhodný na cestování.

IMG_0010 - Copy IMG_9706 - Copy IMG_0012 [628575] - Copy

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení