My White Secret Zubní pasta našlehaný kokos 60g

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
199 Kč
My White Secret Zubní pasta našlehaný kokos 60g

Tato zubní pasta byla vytvořena ve spolupráci s anglickými dentisty a přináší kompletní péči o vaše zuby. Její textura a chuť vás bude tak bavit, že čištění zubů bude vaše nová oblíbená činnost. Složení zabraňuje vzniku zubního kazu, snižuje citlivost zubů a pečuje o dásně.

Pasta obsahuje také xylitol, což je přírodní sladidlo získávané hlavně z kůry a dužiny břízy. Vyskytuje se i v ovoci a zelenině a dokonce i lidské tělo si jej samo vyrábí. Xylitol má mnoho skvělých účinků pro ústní dutinu:  funguje preventivně proti zubnímu kazu, snižuje tvorbu zubního povlaku a zvyšuje tvorbu slin, čímž zabraňuje růstu plísní a bakterií.

3  

  • Neobsahuje SLS a PEG
  • Vhodná i pro velmi citlivé zuby
  • Vhodná pro vegany
  • Netestováno na zvířatech
INGREDIENTS:

Aqua (Water), Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Glycerin, Flavour (Aroma), Disodium Phosphate, Sodium Lauryol Sarcosinate, Calcium Glycerophosphate, Xynthan Gum, Cellulose Gum, Tetrapotassium, Pyrophosphate, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sucralose, Menthol, Sodium Fluoride, Sodium Gluconate, Pentylene Glycol, Zinc Lactate, Benzoic Acid, Methyl Diisopropyl Propionamide, d-Limonene, Eugerol. CONTAINS SODIUM FLUORIDE 0,243%

5_1