My White Secret Pěnový korektor pro bělení zubů V34

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
299 Kč
My White Secret Pěnový korektor pro bělení zubů V34

Stejně jako fialový šampon na vlasy neutralizuje žluté tóny vlasů, tak i náš inovativní pěnový korektor pomáhá vybělit vaše zuby. Díky technologii pro korekci barev neutralizuje žluté odstíny a zvýší jas zubů. Jde o neinvazivní, šetrné a efektivní bělící ošetření. Můžete jej využívat samostatné nebo pro prodloužení efektu jiné intenzivní bělící kůry.

Pěna obsahuje také xylitol, což je přírodní sladidlo získávané hlavně z kůry a dužiny břízy. Vyskytuje se i v ovoci a zelenině a dokonce i lidské tělo si jej samo vyrábí. Xylitol má mnoho skvělých účinků pro ústní dutinu:  funguje preventivně proti zubnímu kazu, snižuje tvorbu zubního povlaku a zvyšuje tvorbu slin, čímž zabraňuje růstu plísní a bakterií.  

Použití: Protřepejte tubu a naneste 2 pumpičky pěny přímo do úst. Poválejte v ústech 15 sekund, vyplivněte a vypláchněte ústa vodou. Používejte denně nebo dle potřeby.

 

  • Vhodné i pro citlivé zuby
  • Vhodné pro vegany
  • Netestováno na zvířatech

50ml

INGREDIENTS:

Aqua (Water), Glycerin, Xylitol, Polyglyceryl-4 Caprate, Tetrasodium Pyrophosphate, PVM/MA Copolymer, Lauryl Glucoside, Benzyl Alcohol, Caprylyl Gylcol, Sucralose, Benzoic Acid, Mint Flavour/Aroma, Lecithin, D&C Red No.33 (CI17200), FD&C Blue No. 1 (CI42090)

Není vhodné pro děti. Nepolykejte. Zabraňte vniknutí do očí.

1