My White Secret náhradní gely pro sadu na bělení zubů PAP+ 3x10ml

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
999 Kč
My White Secret náhradní gely pro sadu na bělení zubů PAP+ 3x10ml

Naše nová souprava na bělení zubů účinně vybělí vaše zuby a odstraní skvrny vzniklé pitím kávy nebo třeba kouřením. Sada funguje na principu LED světla a extra účinného PAP+ bělícího gelu. Použití je rychlé, efektivní a vhodné i pro citlivé zuby.

Toto balení obsahuje náhradní bělící gely 3x10ml. Celou LED sadu koupíte zde.

Účinné složky gelu:

  • PAP (kyselina ftalimido-peroxi-kapronová) dokáže prokazatelně bělit zuby. Jedná se o bezpečnější alternativu peroxidu, který může způsobit citlivost zubů.
  • HAP (hydroxyapatit) je minerál, který je obsažen v zubní sklovině, dentinu i zubním cementu. Přezdívá se mu také tekutá zubní sklovina. Zajišťuje dlouhodobou a účinnou chranu proti citlivosti zubů tím, že vytváří ochrannou vrstvu, která uzavírá kanály v zubovině, překrývá drobná poškození v mikrostruktuře zubní skloviny a obnovuje její strukturu.
  • Potassium Citrate (citrát draselný) pomáhá efektivně ulevovat od citlivosti zubů přímo u jejich nervů.

Použití:

Používejte večer po důkladném vyčištění zubů. Otevřete nádobku s bělícím gelem a aplikujte vrstvu gelu na horní a spodní část náústku. Nádobka by vám měla vydržet na dvě plné aplikace. Vložte přístroj do úst a zmáčkněte tlačítko. Přístroj se sám automaticky vypne po uplynutí 10 minut. Vyplivněte gel, vypláchněte si ústa a opláchněte také náústek. Po použití doporučujeme alespoň hodinu nejíst, nepít a nekouřit. Používejte 6 po sobě jdoucích dní. Následně kůru můžete zopakovat, až budete potřebovat, nejdříve ale doporučujeme po 3 měsících.

Obsah sady:

 

3x nádobka s bělícím gelem 10ml

Složení: Aqua, Glycerin, Ammonuim acryloyldimethyltaurate/ vp copolymer, PVP, Phthalimidoperoxycaproic acid (PAP), Hydroxyapatyte (HAP), Mica, Titanium dioxide, Potassium hydroxide, Aroma, Piroctone olamine, Pottassium citrate, Sodium saccharin.

Varování: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 12 let. Nepoužívejte, pokud máte poranění v ústní dutině.

  • VEGAN
  • CRUELTY-FREE
  • BEZ OBSAHU PEG, SLS, PARABENŮ, FTALÁTŮ, ALKOHOLU