My White Secret Koncentrovaná bělící ústní voda PAP+ 30ml

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
499 Kč
My White Secret Koncentrovaná bělící ústní voda PAP+ 30ml

Koncentrovaná ústní voda účinně bělí vaše zuby i na špatně dostupných místech. Použití je rychlé, efektivní a vhodné i pro citlivé zuby.

Ústní voda je vysoce koncentrovaná. V balení naleznete lahvičku s kapátkem a odměrnou nádobku, v níž smícháte ústní vodu s vodou a poté vypláchnete ústa.

Ústní voda PAP+ je založena na třech složkách:

  • PAP (kyselina ftalimido-peroxi-kapronová) dokáže prokazatelně bělit zuby. Jedná se o bezpečnější alternativu peroxidu, který může způsobit citlivost zubů a poškození skloviny.
  • HAP (hydroxyapatit) je minerál, který je obsažen v zubní sklovině, dentinu i zubním cementu. Přezdívá se mu také tekutá zubní sklovina. Zajišťuje dlouhodobou a účinnou chranu proti citlivosti zubů tím, že vytváří ochrannou vrstvu, která uzavírá kanály v zubovině, překrývá drobná poškození v mikrostruktuře zubní skloviny a obnovuje její strukturu.
  • Potassium Citrate (citrát draselný) pomáhá efektivně ulevovat od citlivosti zubů přímo u jejich nervů.

Sada obsahuje:

  • ústní vodu v balení s kapátkem 30ml
  • nádobku pro smíchání ústní vody

Použití:

Do odměrné nádobky nalijte 15ml vody. Koncentrovanou ústní vodu protřepejte a přidejte jedno celé kapátko do nádobky. Zakružte nádobkou, aby došlo k promíchání. Povalujte v ústech asi 60 sekund, poté vyplivněte a ústa nevyplachujte.

Složení:

Aqua, Xylitol, Potassium citrate, Phthalimidoperoxycaproic acid (PAP), Disodium phosphate, Xanthan gum, Sodium phosphate, Hydroxyapatite (HAP), Menthol, Aroma, Titanium dioxide, Mica, Sodium benzoate, Sodium hydroxide, Sodium saccharin.

 

 5