My White Secret bělící zubní pasta v prášku 60 ml

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
259 Kč
My White Secret bělící zubní pasta v prášku 60 ml
  • PŘÍRODNÍ BĚLENÍ ZUBŮ S RYCHLÝMI VÝSLEDKY – Prémiová veganská zubní pasta v prášku. Použití je velice snadné, stačí 2x denně aplikovat na vlhký kartáček a vyčistit si zuby. Zcela nahradí zubní pastu.

 

  • 100% PŘÍRODNÍ A VEGANSKÉ SLOŽENÍ – Unikátní kombinace uhličitanu vápenatého a jedlé sody je efektivní a bezpečný způsob, jak pečovat o zubní dutinu a odstranit pigmentové skvrny ze zubů. Obsahuje také křemelinu (Diatomaceous earth), což je organický produkt, jehož výjimečnost spočívá v obsahu velkého množství minerálů a stopových prvků. Křemelina se tradičně užívá při detoxikaci organismu

 

  • VHODNÁ PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ – Na rozdíl od jiných způsobů bělení zubů, které často obsahují peroxid, je tato pasta zcela bezpečná pro každodenní použití. Neobsajuje fluorid a SLS a šetří také vodu.

 

  • SVĚŽÍ DECH PO CELÝ DEN – Obsažený peprmint a kyselina vinná osvěžují dech a udržují rovnovážné pH v ústech.

 

  • VYVINUTO V ANGLII – Značka My White Secret vám přináší přírodní produkty péče o ústní dutinu, které jsou veganské, netestované na zvířatech a vyráběné s maximálním důrazem na ochranu životního prostředí.

 

Složení: Calcium carbonate, sodium bicarbonate, diatomaceous earth, peppermint flavour, magnesium carbonate, dicalcium phosphate, tartaric acid, DL alpha tocopherol