My White Secret bělící pero na zuby s PAP

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
289 Kč
My White Secret bělící pero na zuby s PAP

Bělící pero na zuby My White Secret obsahuje velmi účinný gel pro dokonalé vybělení zubů. Jeho použití je jednoduché a rychlé, s viditelnými výsledky.

Účinné složky pera:

  • PAP (kyselina ftalimido-peroxi-kapronová) dokáže prokazatelně bělit zuby. Jedná se o bezpečnější alternativu peroxidu, který může způsobit citlivost zubů.
  • HAP (hydroxyapatit) je minerál, který je obsažen v zubní sklovině, dentinu i zubním cementu. Přezdívá se mu také tekutá zubní sklovina. Zajišťuje dlouhodobou a účinnou chranu proti citlivosti zubů tím, že vytváří ochrannou vrstvu, která uzavírá kanály v zubovině, překrývá drobná poškození v mikrostruktuře zubní skloviny a obnovuje její strukturu.

Použití: Použijte na vyčištěné zuby. Usmějte se a na zuby aplikujte tenkou vrstvu gelu (vyhněte se rtům a dásním). Dalších 30 minut nejezte, nepijte ani nekuřte. Poté ústa vypláchněte.

Složení: Sorbitol, Aqua, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Propylene Glycol, Potassium Nitrate, PEG-8, Hydroxyapatite, Cellulose Gum, Hydroxyethyl Cellulose, Xanthan Gum, Saccharin Sodium, Menthol, Methylparaben, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Leaf Extract, Punica Granatum Seed Oil, Sodium Bicarbonate, Propylparaben

Varování: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 18 let. Nepoužívejte, pokud máte poranění v ústní dutině nebo hodně citlivé zuby. Nepoužívejte, pokud máte alergii na kteroukoliv z obsažených látek. Držte z dosahu dětí. Nepolykejte.

  • VEGAN
  • CRUELTY-FREE