My White Secret Balíček Gift Pack II (Bělící pudr, dentální nit, kartáček)

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
599 Kč
My White Secret Balíček Gift Pack II (Bělící pudr, dentální nit, kartáček)

Udělejte pro svůj krásný úsměv maximum s touto dárkovou sadou přírodních produktů pro komplexní péči o zuby. Výhodná sada obsahuje bělící pudr na zuby, bambusový zubní kartáček a dentální nit.

 

  • DÁRKOVÁ SADA PRO KOMPLEXNÍ PÉČI O CHRUP - Krásná dárková sada obsahuje bělící pudr na zuby, bambusový zubní kartáček a dentální nit. Všechny tyto produkty jsou vhodné pro vegany a nejsou testovány na zvířatech. Zároveň jsou všechny obsažené produkty přírodní a nejsou balené v plastu.

 

  • PRÉMIOVÝ BĚLÍCÍ PUDR S AKTIVNÍM UHLÍM- Unikátní kombinace aktivního uhlí a bentonitového jílu je efektivní a bezpečný způsob, jak pečovat o zubní dutinu a odstranit pigmentové skvrny ze zubů. Na rozdíl od jiných způsobů bělení zubů, které často obsahují peroxid, je tento pudr zcela bezpečný pro každodenní použití. Aktivní uhlí není abrazivní a nepoškozuje zubní sklovinu. Obsažený bentonitový jíl, aktivní uhlí a peprmint zklidňují dásně, bojují proti bakteriím a osvěžují dech. Použití je velice snadné, stačí 2x denně aplikovat na vlhký kartáček a vyčistit si zuby. Zcela nahradí zubní pastu.

 

  • DENTÁLNÍ NIT - Speciálně vyvinuta pro vyčištění mezizubních prostor a efektivní odstranění tmavých pigmentů usazených na těžko dostupných místech mezi zuby. Povoskovaná rostlinným voskem. Nit je vyrobena z přírodní bambusové celulózy, která je zpracována při vysoké teplotě, čímž dochází ke karbonizaci bambusu. Tímto unikátním výrobním procesem vznikají přírodní uhlíková vlákna. Je balena ve skle, po jejím vypotřebování je možno dokoupit pouze samotnou náhradní nit.

 

  • BAMBUSOVÝ KARTÁČEK – Kartáček je biologicky odbouratelný a šetrný k životnímu prostředí. Štětinky kartáčku jsou zpracovány z nylonu, který neobsahuje BPA (Bisfenol-A) a který je v přírodě také plně rozložitelný. Na štětinkách jsou použity ekologicky šetrné barvy.

 

 

Složení:

Dentální nit:  Bambusové uhlí, kandelilový (rostlinný vosk), mátový esenciální olej

Bělící pudr: Bentonitový jíl, aktivní uhlí (z kokosových skořápek), mátová příchuť, chloritan sodný, extrakt ze zázvoru.

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní pasty a ústní vody
Typ ústní hygieny: zubní pasta
Zaměření na: bělící
Fluor: Ne