My White Secret Čistič skvrn a zubního plaku 2ks

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
199 Kč
My White Secret Čistič skvrn a zubního plaku 2ks
  • ODSTRAŇUJE ZUBNÍ KÁMEN – Snadno a efektivně odstraňuje zubní plak a zubní kámen i v těžko dostupných mezizubních prostorech. Dále odstraňuje pigmentové skvrny a pomáhá proti žloutnutí zubů způsobené konzumací kávy, čaje, červeného vína nebo kouřením.

 

  • JEDNODUCHÉ POUŽITÍ – Hlava odstraňovače se snadno dostane i do hůře dostupných mezizubních prostor. Pravidelným používáním dosáhnete nejen krásných bílých zubů, ale také zamezíte krvácení, citlivosti a ústupu dásní způsobeného zubním kamenem.

 

  • VHODNÉ PRO KAŽDÉHO – Odstraňovač je vhodný i pro citlivé zuby a mohou ho používat i nositelé rovnátek. Pravidelným používáním snížíte množství bakterií ve vaší ústní dutině a tím znatelně zlepšíte zdraví vašich zubů a získáte svěží dech.

 

  • KVALITNÍ - Produkt je lehký a nezabere vám téměř žádné místo, je tedy vhodný i na cesty. Používejte ideálně 1-2x týdně. Balení obsahuje 2 kusy (modrý a bílý) a každý vám vydrží několik měsíců. Produkt byl vyvinut ve spolupráci s anglickými dentisty.

 

  • ERGONOMICKÝ TVAR – Hlava odstraňovače je vyrobena z vulkanické horniny, která je jemná, ale efektivní při odstraňování zubního kamene. Rukojeť je ergonomická, snadno padne do ruky a má protiskluzový gumový pásek.

 

Unikátní čistič pro odstranění pigmentových skvrn a plaku na zubech. Navrací přirozený lesk a hladkost zubů.

Vhodný pro pigmentové svrny vzniklé konzumací vína, kávy, čaje, kouřením apod.

Unikátní leštící hlava je vyrobena z vulkanické horniny, která jemně ale efektivně odstraňuje skvrny ze zubů. Nepoškozuje zubní sklovinu, vhodné i na citlivé zuby.

Snadné použití: Navlhčete hlavu a jemně přejíždějte přes požadované místo. Použijte 1-2x týdně. Po použití si vyčistěte zuby.

  • Netestováno na zvířatech
  • Vhodné pro vegany

Banner 4