My White Secret Bělící pásky na zuby s aktivním uhlím na 2 týdny (14 ks)

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
799 Kč
My White Secret Bělící pásky na zuby s aktivním uhlím na 2 týdny (14 ks)
  • PRÉMIOVÉ PÁSKY PRO DOMÁCÍ BĚLENÍ - Bělící pásky na zuby My White Secret vám umožní si snadno a efektivně vybělit zuby a zbavit se nevzhledných skvrn na zubní sklovině z pohodlí domova a to za zlomek ceny oproti bělení u zubaře. Ušetříte nejen peníze, ale také čas.

 

  • BEZPEČNÉ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ - Složení bělících pásků My White Secret je bezpečné a 100% přírodní. Naše pásky zuby bělí především pomocí kokosového oleje, aktivního uhlí, chloritanu sodného a kyseliny citronové, tedy zcela přírodních látek. Výsledky jsou viditelné během 14 dní a výsledný efekt vydrží až rok.

 

  • 100% BEZ PEROXIDU - Bělící pásky na zuby značky My White Secret jsou šetrné k zubní sklovině, protože na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů neobsahují peroxid. Díky tomu jsou také vhodné pro velmi citlivé zuby. Bělící pásky s obsahem peroxidu mohou způsobit pálení dásní a trnutí zubů, proto doporučujeme se jim vyhnout.

 

  • JEDNODUCHÉ POUŽITÍ - Balení obsahuje 28 bělících pásků (14 pásků na horní a 14 pásků na dolní zuby), které stačí v pohodlí domova aplikovat na zuby každý den na přibližně 30 minut. Použití je jednoduché a pohodlné a zvládne je opravdu každý. Pásky velmi dobře přilnou na každý zub a bělení je tak rovnoměrné.

 

  • VYVINUTO V ANGLII - Bělící pásky My White Secret byly vyvinuty ve spolupráci s anglickými dentisty. Bělící pásky jsou vhodné pro vegany a nejsou testovány na zvířatech. Jsou vhodné pro děti od 12 let.

  Banner 1 (1)_1

Bělící pásky pro domácí šetrné bělení zubů. Viditelné výsledky již po 14 dnech.

Bělící pásky na zuby My White Secret vám umožní si snadno a efektivně vybělit zuby a zbavit se nevzhledných skvrn na zubní sklovině z pohodlí domova. To vše za zlomek ceny oproti bělení u zubaře. Pásky jsou zvláště vhodné, pokud kouříte, pijete kávu, čaj, červené víno nebo sladké nápoje.

Bělící pásky na zuby značky My White Secret jsou šetrné k zubní sklovině, protože na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů neobsahují peroxid. Díky tomu jsou také vhodné pro velmi citlivé zuby. Pásky s obsahem peroxidu mohou vyvolat pálení dásní a trnutí zubů, proto doporučujeme se jim vyhnout.

Složení bělících pásků My White Secret je bezpečné a přitom efektivní Naše pásky zuby bělí především pomocí kokosového oleje, aktivního uhlí, chloritanu sodného a kyseliny citronové, tedy 100% přírodních látek.

Bělící pásky My White Secret byly vyvinuty ve spolupráci s anglickými dentisty. Bělící pásky jsou vhodné pro vegany a nejsou testovány na zvířatech. 

Balení obsahuje 14 párů pásků, které stačí v pohodlí domova aplikovat na zuby každý den na přibližně 30 minut. Použití je jednoduché a pohodlné.

Složení:

Glycerin, Propylene Glycol, Aqua, Phthalimidoperoxycaproic Acid (PAP), Carbomer, Cellulose Gum, Charcoal Powder, PVP, Cocos Nucifera (coconut) oil, Sodium Hydroxide, Menthol.

Použití:

Osušte zuby ubrouskem, sejměte horní pásek z folie a nalepte na zuby, opakujte se spodním páskem. Nechte působit 30 minut. Během této doby nejezte a nepijte. Po sejmutí pásků si vyčistěte zuby.

Varování:
Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 12 let. Nepoužívejte, pokud máte poranění v ústní dutině.