My White Secret Bělící pásky na zuby s aktivním uhlím na 2 týdny (14 ks)

Můžeme doručit do:
8.12.2023
Možnosti doručení
799 Kč
My White Secret Bělící pásky na zuby s aktivním uhlím na 2 týdny (14 ks)
  • PRÉMIOVÉ PÁSKY PRO DOMÁCÍ BĚLENÍ - Bělící pásky na zuby My White Secret vám umožní si snadno a efektivně vybělit zuby a zbavit se nevzhledných skvrn na zubní sklovině z pohodlí domova a to za zlomek ceny oproti bělení u zubaře. Ušetříte nejen peníze, ale také čas.

 

  • BEZPEČNÉ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ - Složení bělících pásků My White Secret je bezpečné a 100% přírodní. Naše pásky zuby bělí především pomocí kokosového oleje, aktivního uhlí, chloritanu sodného a kyseliny citronové, tedy zcela přírodních látek. Výsledky jsou viditelné během 14 dní a výsledný efekt vydrží až rok.

 

  • 100% BEZ PEROXIDU - Bělící pásky na zuby značky My White Secret jsou šetrné k zubní sklovině, protože na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů neobsahují peroxid. Díky tomu jsou také vhodné pro velmi citlivé zuby. Bělící pásky s obsahem peroxidu mohou způsobit pálení dásní a trnutí zubů, proto doporučujeme se jim vyhnout.

 

  • JEDNODUCHÉ POUŽITÍ - Balení obsahuje 28 bělících pásků (14 pásků na horní a 14 pásků na dolní zuby), které stačí v pohodlí domova aplikovat na zuby každý den na přibližně 30 minut. Použití je jednoduché a pohodlné a zvládne je opravdu každý. Pásky velmi dobře přilnou na každý zub a bělení je tak rovnoměrné.

 

  • VYVINUTO V ANGLII - Bělící pásky My White Secret byly vyvinuty ve spolupráci s anglickými dentisty. Bělící pásky jsou vhodné pro vegany a nejsou testovány na zvířatech. Jsou vhodné pro děti od 12 let.

 

 

Bělící pásky pro domácí šetrné bělení zubů. Viditelné výsledky již po 14 dnech.

Bělící pásky na zuby My White Secret vám umožní si snadno a efektivně vybělit zuby a zbavit se nevzhledných skvrn na zubní sklovině z pohodlí domova. To vše za zlomek ceny oproti bělení u zubaře. Pásky jsou zvláště vhodné, pokud kouříte, pijete kávu, čaj, červené víno nebo sladké nápoje.

Bělící pásky na zuby značky My White Secret jsou šetrné k zubní sklovině, protože na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů neobsahují peroxid. Díky tomu jsou také vhodné pro velmi citlivé zuby. Pásky s obsahem peroxidu mohou vyvolat pálení dásní a trnutí zubů, proto doporučujeme se jim vyhnout.

Složení bělících pásků My White Secret je bezpečné a přitom efektivní Naše pásky zuby bělí především pomocí kokosového oleje, aktivního uhlí, chloritanu sodného a kyseliny citronové, tedy 100% přírodních látek.

Bělící pásky My White Secret byly vyvinuty ve spolupráci s anglickými dentisty. Bělící pásky jsou vhodné pro vegany a nejsou testovány na zvířatech. 

Balení obsahuje 14 párů pásků, které stačí v pohodlí domova aplikovat na zuby každý den na přibližně 30 minut. Použití je jednoduché a pohodlné.

Složení:

Glycerin, Propylene Glycol, Aqua, Phthalimidoperoxycaproic Acid (PAP), Carbomer, Cellulose Gum, Charcoal Powder, PVP, Cocos Nucifera (coconut) oil, Sodium Hydroxide, Menthol.

Použití:

Osušte zuby ubrouskem, sejměte horní pásek z folie a nalepte na zuby, opakujte se spodním páskem. Nechte působit 30 minut. Během této doby nejezte a nepijte. Po sejmutí pásků si vyčistěte zuby.

Varování:
Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 12 let. Nepoužívejte, pokud máte poranění v ústní dutině.