My White Secret Bambusový zubní kartáček

BLACK FRIDAY
40 hodnocení
139 Kč
Můžeme doručit do:
6.12.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

5 000 000 000 plastových  zubních kartáčků je ročně vyprodukováno na Zemi a většina z nich není nikdy recyklována. I taková drobnost jako zubní kartáček tak může na naší planetě způsobit rozdíl!

Celkem ve světových oceánech plave více než 268 000 tun plastů. Objevil se i v nejhlubším místě na planetě - v bezmála 11 kilometrů hlubokém Mariánském příkopě našli badatelé igelitovou tašku. Autoři studie Plastic Pollution in the World’s Ocean zaznamenali, jaký druh odpadu v mořích končí. Nejčastěji naráželi na kuličky z kuličkových deodorantů, z větších kusů šlo o zubní kartáčky, kbelíky, skákací míče, plastové lahve a pantofle.

Tento kartáček je nejen krásný a velmi efektivní při čištění zubů, ale také biologicky odbouratelný a šetrný k životnímu prostředí. Má také přirozeně antibakteriální štětiny.

Bambus je skvělý a šetrný materiál. Některé druhy této dřeviny vyrostou až o 1 metr denně, vytváří na stejné ploše až o 35% více kyslíku než jiné stromy, nepotřebuje pesticidy a jeho pěstování je velice šetrné i k půdě. 

Bambus používaný k výrobě tohoto kartáčku se nazývá MOSO BAMBOO a jde o jiný druh, než konzumují pandy, takže jim od tlamiček neodtrhujeme:-)

Štětinky kartáčku jsou zpracovány z nylonu, který neobsahuje BPA (Bisfenol-A) a který je v přírodě také plně rozložitelný. Na štětinkách jsou použity ekologicky šetrné barvy.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní kartáčky
Balení bez plastu: ano
Netestováno na zvířatech: ano
Přírodní složení: ano
Tvrdost: soft
Typ ústní hygieny: zubní kartáček
Vegan: ano
Vhodné pro citilvé zuby: ano
Vhodné pro kojící a těhotné ženy: ano
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz