My White Secret Bělící zubní pasta v tabletách (60 ks)

22 hodnocení
249 Kč
Můžeme doručit do:
29.9.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

  •  UNIKÁTNÍ KONCEPT-  Tabletu před použitím jednoduše rozkoušete a smícháním se slinami vám vznikne jemná zubní pasta, s níž si vyčistíte zuby jako s běžnou pastou. Obsažený kaolin účinně bělí a leští vaše zuby a zároveň detoxikuje ústní dutinu.

 

  • NEOBSAHUJE FLUORID – Fluorid byl nahrazen xylitolem. Ten se získává z březové kůry a funguje preventivně proti zubnímu kazu, snižuje tvorbu zubního povlaku a zvyšuje tvorbu slin, čímž zabraňuje růstu plísní a bakterií.  

 

  • ECO FRIENDLY A ZERO WASTE – Pasta balena v papírovém obalu, který lze snadno recyklovat a který je plně biologicky odbouratelný. Pasta v tabletách neobsahuje vodu (běžné zubní pasty obsahují až 50 % vody), čímž je mnohem šetrnější pro přírodu, při přepravě a také při skladování

 

  • IDEÁLNÍ NA CESTY - Díky své unikátní formě je tato pasta vhodná na cesty. Nemusíte řešit, zda ji máte v příručním zavazadle a jestli náhodou nemáte velké množství. Můžete si odpočítat přesný počet tablet dle délky vaší cesty a nezabere vám moc místa.

 

  • ŠETRNÉ SLOŽENÍ -  Složení bylo vyvinuto ve spolupráci s anglickými dentisty a je velmi šetrné, takže je pasta vhodná i pro citlivé zuby a mohou ji používat i těhotné a kojící ženy. Neobsahuje parabeny, umělá barviva a aromata, ropné složky, PEG. Pasta nebyla testována na zvířatech a složení je vhodné pro vegany

 

 60 ks / 45g

 

Anglická značka My White Secret vám přináší unikátní bělící zubní pastu v tabletách. Před použitím ji jednoduše rozkoušete a smícháním se slinami vám vznikne jemná zubní pasta, s níž si vyčistíte zuby jako s běžnou pastou. 

Tato zubní pasta neobsahuje fluorid, který byl nahrazen Xylitolem. Ten se získává z březové kůry a funguje preventivně proti zubnímu kazu, snižuje tvorbu zubního povlaku a zvyšuje tvorbu slin, čímž zabraňuje růstu plísní a bakterií.  

Obsažený kaolin účinně bělí a leští vaše zuby a zároveň detoxikuje ústní dutinu. Pasta je vhodná pro milovníky kávy, červeného vína, sladkých nápojů a kuřáky.

Díky své unikátní formě je tato pasta vhodná na cesty. Nemusíte řešit, zda ji máte v příručním zavazadle a jestli náhodou nemáte velké množství. Můžete si odpočítat přesný počet tablet dle délky vaší cesty a nezabere vám moc místa.

Naše zubní pasta v tabletách je také eco-friendly. Je balena v papírovém obalu, který lze snadno recyklovat a který je plně biologicky odbouratelný. Pasta v tabletách neobsahuje vodu (běžné zubní pasty obsahují až 50 % vody), čímž je mnohem šetrnější pro přírodu, při přepravě a také při skladování

Složení bylo vyvinuto ve spolupráci s anglickými dentisty a je velmi šetrné, takže je pasta vhodná i pro citlivé zuby a mohou ji používat i těhotné a kojící ženy.

Neobsahuje parabeny, umělá barviva a aromata, ropné složky, PEG, není testována na zvířatech a složení je vhodné pro vegany

Složení:

Dicalcium Phosphate, Xylitol Granular, Sodium Bicarbonate, Natural Mint Flavour, Silicon Dioxide, Magnesium Stearate, Erythritol, Kaolin clay, Sodium Lauryl Sulphate

Použití:

Tabletu vložte do úst a rozkousejte, poté si vyčistěte zuby kartáčkem. Pastu nepolykejte. Není vhodné pro děti do 12 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní pasty
Netestováno na zvířatech: ano
Přírodní složení: ano
Typ ústní hygieny: zubní pasta
Vegan: ano
Vhodné pro citilvé zuby: ano
Vhodné pro kojící a těhotné ženy: ano
Zaměření: bělící
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz